Vi på Molin Bil

Här hittar du namn och kontaktinformation till oss som jobbar på Molin Bil. Om du inte vet vem du ska höra av dig till så kan du ringa eller maila vårt generiska nummer/adress.

Kent Jonsson
Försäljningschef

060-66 98 84
kent.jonsson@molinbil.se

Mikael Marzouki
Säljare / Företag

060-606 62 30
mikael.marzouki@molinbil.se

Christoffer Lindahl
Säljare / Nya BMW

060-66 98 88
christoffer.lindahl@molinbil.se

Rasmus Norin
Säljare / Nya BMW

060-606 62 39
rasmus.norin@molinbil.se

Charlie Molin
Säljare / Begagnade BMW

060-606 62 31
charlie.molin@molinbil.se

Jonas Grahn
Säljare / Begagnade BMW

060-66 98 83
jonas.grahn@molinbil.se

Christer Johansson
Säljare / MINI

060-606 62 32
christer.johansson@molinbil.se

Natalie Nordlund
Säljare / MINI/BMW (Tjänstledig)

060-66 98 82
natalie.nordlund@molinbil.se

Fredrik Wilhelmsson
Säljsupport

060-66 98 80
fredrik.wilhelmsson@molinbil.se

Pernilla Nordstrand
Säljsupport (Föräldraledig)

060-66 98 80
pernilla.nordstrand@molinbil.se

Niklas Block
Säljsupport / Leveransansvarig

060-66 98 98
niklas.block@molinbil.se

Ida Eriksson
MABI Biluthyrning

060-12 45 22
ida.eriksson@molinbil.se

Joakim Molin
VD

060-66 98 99
joakim.molin@molinbil.se

Gunilla Mistander-Holmer
Ekonomichef

060-66 98 86
gunilla.mistander@molinbil.se

Roger Abrahamsson
Biladministration


roger.abrahamsson@molinbil.se

Alexander Eriksson
Servicemarknadschef

060-66 98 94
alex.eriksson@molinbil.se

Emma Holmer
Servicerådgivare

060-66 98 89
emma.holmer@molinbil.se

Björn Sjödin
Servicerådgivare

060-66 98 92
bjorn.sjodin@molinbil.se

Patrik Brundin
Kundmottagning

060-701 89 90
patrik.brundin@molinbil.se

Nils Edén
Verkmästare

060-66 98 90
nils.eden@molinbil.se

Håkan Andersson
Fordonstekniker

060-66 98 90
hakan.andersson@molinbil.se

Stefan Högberg
Fordonstekniker

060-66 98 90
stefan.hogberg@molinbil.se

Daniel Nordin
Fordonstekniker

060-66 98 90
daniel.nordin@molinbil.se

Anton Westin
Fordonstekniker (Tjänstledig)

060-66 98 90
anton.westin@molinbil.se

Luis Massanet
Fordonstekniker

060-66 98 90
luis.massanet@molinbil.se

Isak Salmiranta
Fordonstekniker

060-66 98 90
isak.salmiranta@molinbil.se

Hassan Hajal
Fordonstekniker

060-66 98 90
hassan.hajal@molinbil.se

Oscar Mellström
Fordonstekniker

060-66 98 90
oscar.mellstrom@molinbil.se

Pierre Lundin
Reservdelar

060-66 98 90
pierre.lundin@molinbil.se

Anna Axehult
Reservdelar / kundmottagning

060-66 98 90
anna.axehult@molinbil.se

Johan Lidén
Rekond


johan.lidén@molinbil.se

Kudret Akyol
Rekond


kudret.akyol@molinbil.se

Hans Holmer

060-66 98 80
hans.holmer@molinbilse

Ove Lindberg

060-66 98 80
ove.lindberg@molinbil.se

Molin Bil

Välkommen till norra Sveriges största BMW och MINI-anläggning. Alltid minst 200 bilar i lager. Vi finns vid södra brofästet i Sundsvall.

FAKTURAUPPGIFTER
Molin Bil AB
BGC-id FOR3850
205 36  MALMÖ

eller maila till
BG-PB1@maildrop.wm.net