Vi på Molin Bil.

Här hittar du namn och kontaktinformation till oss som jobbar på Molin Bil. Om du inte vet vem du ska höra av dig till så kan du ringa eller maila vårt generiska nummer/adress.

Kent Jonsson
Försäljningschef

060-66 98 84
kent.jonsson@molinbil.se

Christoffer Lindahl
Säljare / Nya bilar

060-66 98 88
christoffer.lindahl@molinbil.se

David Engdahl
Säljare / Begagnade bilar

060-66 98 81
david.engdahl@molinbil.se

Jonas Grahn
Säljare / Begagnade bilar

060-66 98 83
jonas.grahn@molinbil.se

Christer Johansson
Säljare / Begagnade bilar

060-60 66 232
christer.johansson@molinbil.se

Natalie Nordlund
Säljare /MINI

060-66 98 82
natalie.nordlund@molinbil.se

Fredrik Wilhelmsson
Säljsupport

060-66 98 80
fredrik.wilhelmsson@molinbil.se

Niklas Block
Leveranser

060-66 98 98
niklas.block@molinbil.se

Rasmus Norin
MABI Biluthyrning

060-12 45 22
sundsvall@mabi.se

Joakim Molin
VD

060-66 98 99
joakim.molin@molinbil.se

Anna-Karin Källenfors
Marknad

060-66 98 87
anna-karin.kallenfors@molinbil.se

Gunilla Mistander-Holmer
Ekonomichef

060-66 98 86
gunilla.mistander@molinbil.se

Britt Inger Eriksson
Biladministration

060-66 98 85
brittinger.eriksson@molinbil.se

Roger Abrahamsson
Biladministration


roger.abrahamsson@molinbil.se

Andreas Anderzon
Servicemarknadschef

060-66 98 97
andreas.anderzon@molinbil.se

Emma Holmer
Servicerådgivare

060-66 98 89
emma.holmer@molinbil.se

Björn Sjödin
Servicerådgivare

060-66 98 92
bjorn.sjodin@molinbil.se

Patrik Brundin
Kundmottagning

060-701 89 90
patrik.brundin@molinbil.se

Nils Edén
Verkmästare

060-66 98 90
nils.eden@molinbil.se

Håkan Andersson
Fordonstekniker

060-66 98 90
hakan.andersson@molinbil.se

Johan Andersson
Fordonstekniker

060-66 98 90
johan.andersson@molinbil.se

Stefan Högberg
Fordonstekniker

060-66 98 90
stefan.hogberg@molinbil.se

Daniel Nordin
Fordonstekniker

060-66 98 90
daniel.nordin@molinbil.se

Anton Westin
Fordonstekniker

060-66 98 90
anton.westin@molinbil.se

Alexander Eriksson
Reservdelar

060-66 98 94
alex.eriksson@molinbil.se

Pierre Lundin
Reservdelar

060-66 98 90
pierre.lundin@molinbil.se

John Lidén

060-606 62 29
johan.lidén@molinbil.se

Ove Lindberg

060-606 62 29
ove.lindberg@molinbil.se

Tord Bergström
Fastighetsskötare


Molin Bil

Välkommen till norra Sveriges största BMW och MINI-anläggning. Alltid minst 150 bilar i lager. Vi finns vid södra brofästet i Sundsvall.