Vi på Molin Bil.

Här hittar du namn och kontaktinformation till oss som jobbar på Molin Bil. Om du inte vet vem du ska höra av dig till så kan du ringa eller maila vårt generiska nummer/adress.

Kent Jonsson
Försäljningschef

060-66 98 84
kent.jonsson@molinbil.se

Christoffer Lindahl
Säljare / Nya bilar

060-66 98 88
christoffer.lindahl@molinbil.se

Rasmus Norin
Säljare / Nya bilar

060-60 66 239
rasmus.norin@molinbil.se

Christer Johansson
Säljare / Nya bilar

060-60 66 232
christer.johansson@molinbil.se

David Engdahl
Säljare / Begagnade bilar

060-66 98 81
david.engdahl@molinbil.se

Jonas Grahn
Säljare / Begagnade bilar

060-66 98 83
jonas.grahn@molinbil.se

Natalie Nordlund
Säljare /MINI (föräldraledig)

060-66 98 82
natalie.nordlund@molinbil.se

Fredrik Wilhelmsson
Säljsupport

060-66 98 80
fredrik.wilhelmsson@molinbil.se

Pernilla Nordstrand
Säljsupport

060-66 98 80
pernilla.nordstrand@molinbil.se

Charlie Molin
Säljsupport

060-66 98 80
charlie.molin@molinbil.se

Niklas Block
Leveranser

060-66 98 98
niklas.block@molinbil.se

Ida Eriksson
MABI Biluthyrning

060-12 45 22
ida.eriksson@molinbil.se

Joakim Molin
VD

060-66 98 99
joakim.molin@molinbil.se

Anna-Karin Källenfors
Marknad

060-66 98 87
anna-karin.kallenfors@molinbil.se

Gunilla Mistander-Holmer
Ekonomichef

060-66 98 86
gunilla.mistander@molinbil.se

Britt Inger Eriksson
Biladministration

060-66 98 85
brittinger.eriksson@molinbil.se

Roger Abrahamsson
Biladministration


roger.abrahamsson@molinbil.se

Alexander Eriksson
Servicemarknadschef

060-66 98 94
alex.eriksson@molinbil.se

Emma Holmer
Servicerådgivare

060-66 98 89
emma.holmer@molinbil.se

Björn Sjödin
Servicerådgivare

060-66 98 92
bjorn.sjodin@molinbil.se

Patrik Brundin
Kundmottagning

060-701 89 90
patrik.brundin@molinbil.se

Nils Edén
Verkstadsansvarig

060-66 98 90
nils.eden@molinbil.se

Håkan Andersson
Fordonstekniker

060-66 98 90
hakan.andersson@molinbil.se

Johan Andersson
Fordonstekniker

060-66 98 90
johan.andersson@molinbil.se

Stefan Högberg
Fordonstekniker

060-66 98 90
stefan.hogberg@molinbil.se

Daniel Nordin
Fordonstekniker

060-66 98 90
daniel.nordin@molinbil.se

Anton Westin
Fordonstekniker

060-66 98 90
anton.westin@molinbil.se

Alexander Eriksson
Reservdelar

060-66 98 94
alex.eriksson@molinbil.se

Pierre Lundin
Reservdelar

060-66 98 90
pierre.lundin@molinbil.se

Tord Bergström
Fastighetsskötare

060-66 98 80

Hans Holmer
Fastighetsskötare

060-66 98 80

Molin Bil

Välkommen till norra Sveriges största BMW och MINI-anläggning. Alltid minst 150 bilar i lager. Vi finns vid södra brofästet i Sundsvall.

FAKTURAUPPGIFTER
Molin Bil AB
BGC-id FOR3850
205 36  MALMÖ

eller maila till
BG-PB1@maildrop.wm.net